Wrocław Sport Power największe wydarzenie targowo-sportowe w 2015 roku!

Wrocław Sport Power to pierwsze w historii miasta Wrocławia wydarzenie targowe dotyczące sportu na tak dużą skalę. Jest to dziecko Międzynarodowego projektu FIWE- Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness, który osiągnął ogromny sukces w 2014 roku, gromadząc bardzo dużą ilość zwiedzających w premierowej edycji oraz długą listę firm prezentujących swoją ofertę, ze światowymi liderami na czele. Są to dwa dni targowe dla osób aktywnie uprawiających sport.

Woda REDOX wbija się w świat sportu idealnie.

Dla zawodników uprawiających sport zawodowo lub rekreacyjnie, ważne jest dostarczanie przed, podczas i po wysiłku fizycznym odpowiedniej jakości i ilości płynów do organizmu, a przede wszystkim wody. Niedobór wody obniża Ph organizmu, czyli zwiększa się zakwaszenie organizmu.

Wahania poziomu PH organizmu mają niekorzystny wpływ na ogólny stan zdrowia i poprzez to na wydolność treningową. Podczas dużego wysiłku fizycznego następuje spalanie w procesie beztlenowym, gdyż występuje niedobór tlenu.

W wyniku tego Ph mięśni obniża się tym szybciej im intensywniej się ćwiczy, co prowadzi do efektu zmęczenia. Wprowadzenie wody alkalicznej poprawia sportowcom właściwe nawodnienie komórek i równowagę Ph w mięśniach, zabezpieczając organizm przed zmęczeniem podczas wysiłku.

Picie wody alkalicznej przed, podczas i po wysiłku podnosi poziom nawodnienia oraz redukuje zakwaszenie i zwiększa wydolność organizmu.