Zalecane jest picie napoju wg. poniższych reguł:

Ważne a nawet bardzo ważne jest to, aby pierwszą dzienną porcję (saszetkę) wypijać rano na  pusty żołądek. Wypijanie czystej wody na pusty żołądek powoduje, że nadal jesteśmy na czczo. Wody Redox nie zaleca się pić w trakcie posiłków, lecz 15 min przed jedzeniem lub 1,5 do 2 godz. po jedzeniu.
Po otwarciu opakowania zaleca się wypicie napoju w czasie 1 godz. z powodu szybkiej utraty jego cennych właściwości.
Napój ten najlepiej smakuje gdy jest schłodzony. Jednak w okresach chłodniejszych warto, szczególnie poranną porcję wypijać na ciepło, dolewając do niej nieco gorącej wody.
Napój doskonale nadaje się do popijania i rozpuszczania suplementów diety i popijania leków. Nie zaleca się jednak popijania leków, które działają leczniczo poprzez zakwaszenie organizmu.
Do takich należą np. leki na stany zapalne, w tym przeciw wirusowe. W takim przypadku napój można wypijać 15 min. przed lub 2 godziny po zażyciu takich leków.
Napoju nie należy gotować ani wystawiać na działanie promieni słonecznych w przeźroczystym naczyniu,  gdyż utraci gro uzyskanych w procesie jonizacji właściwości. 

 

Ile napoju należy wypijać w ciągu dnia?

Napój Woda Redox należy traktować jako uzupełnienie dziennego zapotrzebowania na wodę.
Optymalna i skuteczna ilość do spożycia to 2 saszetki dziennie, wypijana w różnych porach dnia. 
W zależności od naszego samopoczucia oraz wagi ciała a także przekonania o stopniu zakwaszenia, można bez obaw zwiększyć ilość wypijanych porcji w ciągu dnia.

 

Jak długo należy stosować picie napoju?

Napój ten można uznać za tzw. żywność zdrową, wegańską czy wgetariańską, gdyż nie zawiera żadnych szkodliwych dodatków a jego właściwości niosą dla nas samą korzyść.  Można i warto wprowadzić go do swojego codziennego jadłospisu na stałe, a nasze samopoczucie będzie dla tej decyzji podstawowym kryterium oceny. Aby jednak zauważyć różnicę w naszym samopoczuciu, należy spożywać napój minimum 3 lub 4 tygodnie. 
Co niektórzy odczuwają tę różnicę już po wypiciu jednej porcji.

 

Czy właściwości napoju Woda Redox są trwałe?

Każdy świeży art. spożywczy traci swoje najlepsze właściwości wraz z upływem czasu, począwszy od pierwszego dnia. Czyli im wcześniej się go spożyje tym dla nas korzystniej. Również napój Woda Redox podlega tej regule. Specjalne opakowanie chroni jego właściwości przez długi czas, jednak wraz z jego upływem oraz zależnie od sposobu przechowywania, właściwości te ulegają redukcji. Nasi odbiorcy z reguły kupują napój na zapas na okres 1 do 2 miesięcy. Do tego okresu właściwości napoju są najlepsze. Jednak do końca zalecanego okresu do spożycia napój nadal cechuje swoimi wyjątkowymi zaletami lecz już nieco osłabionymi w stosunku do wyjściowych.
Napój Woda Redox rozlewany jest, gdy osiągnie założone właściwości, przedstawione na etykiecie. Generalnie wytwarzany jest „pod zamówienie” i sprzedawany niezwłocznie po rozlaniu.
Do tych potrzeb dostosowane są nasze opakowania zbiorcze. 

 

Jak przechowywać?

Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu.
Chronić przed działaniem promieni słonecznych.
Napój należy spożyć lub wykorzystać kosmetycznie przed upływem daty zalecanej do spożycia

 

Jak pakowany jest napój Woda Redox?

Napój oferowany jest w estetycznych, jednorazowych, specjalnych barierowych saszetkach o pojemności 240 ml, które blokują dostęp światła i ograniczają kontakt z tlenem, co ma istotne znaczenie dla jakości produktu. Z tego właśnie powodu nie rozlewamy napoju do szklanych butelek.
Co jest równie ważne, wewnętrzna powłoka saszetki nie wchodzi w reakcję z napojem.
Napój sprzedajemy w solidnych opakowaniach kartonowych po 30 szt. / 60 szt. / 120 szt. /

 

Gdzie można kupić napój Woda Redox?

Napój sprzedawany jest głównie poprzez sprzedaż internetową – www.sklep.wodaredox.com 
Tam znajdziecie Państwo cennik, koszty dostawy oraz warunki sprzedaży opisane są w regulaminie.